Nie dostarczyli certyfikatu

  Nie dostarczyli certyfikatu

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - <i>Ludzie, którzy organizowali szkolenie dla rolników obiecali, że zakończy się ono certyfikatem</i> - mówi Czytelniczka z gminy Unisław. - Niestety, nie dotrzymali słowa.
       Nasza rozmówczyni twierdzi, że na certyfikat czeka już od października.
       Obiecali i nie dali
       
  - W szkoleniu, które odbywało się w Urzędzie Gminy Unisław, uczestniczył także mój mąż - dodaje unisławianka. - Na zakończenie szkolenia "Spełnienie wymogów dobrostanu zwierząt"Państwowa Izba Rolnicza, które je organizowała, miała wydać certyfikaty. Na drugim spotkaniu prowadzący szkolenie poinformowali nas, że już są przygotowywane i wyślą nam je pocztą. Niedługo miną cztery miesiące, a my ich jak nie mieliśmy, tak nie mamy. A rolnikom te zaświadczenia o odbyciu szkolenia są potrzebne.
       W Państwowej Izbie Rolniczej w Przysieku zapewniają, że wkrótce certyfikaty dotrą do wszystkich przeszkolonych rolników.
       Jedna od wypisywania
       
  - Chciałabym uspokoić rolników z gminy Unisław - mówi Joanna Błaszkiewicz, pracownik Państwowej Izby Rolniczej. - Na pewno te certyfikaty do nich dotrą. Muszą jednak poczekać jeszcze około trzech tygodni. Przeszkoliliśmy bardzo dużo osób, natomiast zaświadczenia o szkoleniu wypisuje tylko jedna osoba. Prosimy o cierpliwość.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem