Na sygnale

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Poszukiwany na gigancie
       
  Policja poszukuje nieletniego mieszkańca Chełmna. Szesnastolatek uciekł z domu. Nie jest to jego pierwszy "gigant". Uciekał już wcześniej i po kilku dniach wracał. Chłopak ukradł telefon komórkowy siedemnastoletniemu mieszkańcowi naszego maista. Podbiegł do niego na ulicy i wyrwał komórkę. Poszkodowany stracił nokię, której wartość oszacował na 600 złotych.
       Zniszczył karetkę
       
  W Chełmnie, przy ul. Ogrodowej, mieszkaniec naszego miasta uszkodził karetkę pogotowia ratunkowego. Mężczyzna, który miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, oderwał lusterko zewnętrzne i wgniótł karoserię. Wyrządził szkodę, którą oszacowano na 1 tys. złotych. Został zatrzymany przez policję i odpowie za uszkodzenie mienia.
       Kradł na złom
       
  Nieznany sprawca ukradł elementy ogrodzenia metalowego w Chełmnie. ZOZ Chełmno oszacował swoje straty na 350 złotych.
       Z nożycami na drzewie
       
  W Bieńkówce (gmina Chełmno) strażacy obcinali przedwczoraj konar drzewa, który zagrażał bezpieczeństwu budynku mieszkalnego.
       Uwięziony łabędź
       
  Strażacy pośpieszyli przedwczoraj w Chełmnie na ratunek łabędziowi, który przymarzł do lodu na Wiśle.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem