Połączyli siły i było spokojnie

  Połączyli siły i było spokojnie

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na kilku drogach naszego powiatu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie i ich koledzy z Bydgoszczy przez dwa dni prowadzili akcję mającą na celu poprawę bezpieczeństwa.
       Akcję policjanci prowadzili zarówno na krajowej "jedynce"i "pięćdziesiątce piątce", jak też na drodze numer 1621 C.
       Mandaty i pouczenia
       
  - W działaniach brało udział ośmiu funkcjonariuszy, w tym sześciu z Oddziałów Prewencji Policji w Bydgoszczy i dwóch z Zespołu Ruchu Drogowego KPP w Chełmnie - mówi Iwona Frukacz- Wollenber, z KPP w Chełmnie.
  - W trakcie prowadzonej akcji nie odnotowano żadnych zdarzeń drogowych, co było głównym celem akcji. W wyniku działań wylegitymowano trzydzieści osiem osób, skontrolowano dwadzieścia siedem pojazdów, nałożono jedenaście mandatów karnych, pouczono dwanaście osób i zatrzymano jedną osobę poszukiwaną.
       W trakcie działań prowadzonych drugiego dnia, na drodze krajowej numer jeden i numer pięćdziesiąt pięć, w akcji brało udział łącznie dziewięciu policjantów.
       Cel osiągnięty
       
  - W tym również sześciu z Oddziałów Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz trzech z naszej jednostki - dodaje Iwona Frukacz - Wollenberg. - W trakcie tej akcji, na wskazanych odcinkach dróg, nie odnotowano żadnych zdarzeń drogowych. Nie doszło także do wypadków ani kolizji. Cel naszej akcji został więc spełniony. W wyniku działań wylegitymowano natomiast pięćdziesiąt osób, skontrolowano aż czterdzieści siedem pojazdów, nałożono siedem mandatów karnych, a także pouczono dwanaście osób.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem