Sąsiedzkie porachunki?

  Sąsiedzkie porachunki?

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  </b>Wczorajszej nocy w Chełmnie sprawdziło się znane wszystkim powiedzenie: "Żyją, jak pies z kotem". W budynku gospodarczym przy ul. Dominikańskiej ło do tragedii.
       - Mieszkaniec Chełmna wpuścił prawdopodobnie do pomieszczenia gospodarczego, w którym sąsiadka trzymała cztery małe kotki, swojego psa - mówi Dariusz Borowski, komendant KPP w Chełmnie. - Ten zagryzł wszystkie kotki. Między sąsiadami trwa wojna Kargul - Pawlak. Jednak konflikty trzeba wyjaśniać w cywilizowany sposób, a nie przez krzywdę Bogu ducha winnych kotów!
       Wskazany przez chełmniankę sprawca dopiero zostanie przesłuchany. Kobieta twierdzi, że już wcześniej się jej odgrażał.
       - Ludzie nie zdają sobie sprawy, że za takie czyny grozi kara przewidziana Ustawą o Ochronie Zwierząt. Jeśli to, co mówi pokrzywdzona się potwierdzi, jej sąsiad może odpowiedzieć za nieprawidłową opiekę nad pupilem, znęcanie się nad zwierzętami - dodaje komendant powiatowy. - A grozi za to do 2 lat pozbawienia wolności.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem