Tępi złodziei i godzi ludzi

  Tępi złodziei i godzi ludzi

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Aspirant Jarosław Budzyński policjant pracujący na posterunku policji w Lisewie.
       Dzisiejszy dzielnicowy pracuje w lisewskiej policji, która podlega Komendzie Powiatowej Policji w Chełmnie. Posterunek lisewski znajduje się przy ulicy Hallera 34. Z dzielnicowym można też skontaktować się dzwoniąc pod numer telefonu 677 03 43. Spotkać go można również w Punkcie Przyjęć Interesantów w Papowie Biskupim. Tam dyżuruje pod numerem telefonu 677-03-44.
       Pan Jarosław mundur zakłada już od czternastu lat.
  Funkcję dzielnicowego pełni natomiast od dziewięciu lat i przez ten czas bardzo dobrze poznał mieszkańców gminy Papowo Biskupie. Nasz dzisiejszy dzielnicowy czuwa nad bezpieczeństwem mieszńców rejonu numer 8, który obejmuje: Dubielno, Firlus, Niemczyk, Nowy Dwór, Folgowo, Staw, Jeleniec oraz Storlus.
       - W moim rejonie ludzie mają różne kłopoty. Czasem dzwonią z prośbą o pomoc w rozwiązaniu sporu z sąsiadem, innym razem do interwencji domowej mówi Jarosław Budzyński. Zdarzają się tu również kradzieże i włamania.
       Kolejnego dzielnicowego z Liprzedstawimy Państwu za tydzień.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem