Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Szkolenia i pogadanki

  Szkolenia i pogadanki

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kijewo Królewskie pozyskało ponad 20 tys. złotych na realizację projektu "Info-Wieś. Sieć informacji wiejskiej".
       Pieniądze pochodzą z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Program zakłada utworzenie trzech punktów informacyjnych w: Kijewie Królewskim, Płutowie i Trzebczu Szlacheckim.
       - Osoby zatrudnione w tych punktach udzielać będą mieszkańcom informacji z zakresu spraw związanych z Unią Europejską - mówi Krzysztof Nowacki, prezes SnRRGKK. - Rolnikom pomogą pozyskać dotacje, poinformują, jak wypełniać wnioski. Pomogą o dotacje starać się przedsiębiorcom i powiedzą o możliwości podjęcia pracy za granicą. Punkty działać będą do 31 grudnia.
       W ramach programu przeprowadzone zostaną trzy szkolenia z wybranych przez klientów tematów i trzy pogadanki w szkołach, z uczniami, na temat: "Polska w Unii Europejskiej".
       Projekt realizowany będzie w Gminnym Centrum Informacji w Kijewie, remizie strażackiej w Płutowie i szkole w Trzebczu Szlacheckim.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem