Kara za psy bez kagańca

  Kara za psy bez kagańca

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kara za psy bez kagańca
  Starszy aspirant Ryszard Chojnacki to dzielnicowy pracujący w Posterunku Policji w Lisewie.
  Kara za psy bez kagańca
       Nasz dzisiejszy dzielnicowy obsluguje rejon numer dziesięć lisewskiej policji, podległej komendzie powiatowej w Chełmnie. Posterunek w Lisewie znajduje się przy ulicy Hallera 34. Z dzielnicowym można jednak również skontaktować się dzwoniąc pod numer telefonu 677 03 43. Z kolei punkt przyjęć interesantów znajduje się w Urzędzie Gminy w Stolnie. Wystarczy zadzwonić pod numer: 677 09 17 lub 677 09 00 można umówić się z nim na spotkanie.
       W szeregi policji Ryszard Chojnacki wstąpił siedemnaście lat temu. Natomiast od szestanstu lat sprawuje funkcję dzielnicowego w gminie Stolno. Do jego rejonu należą wsie: Robakowo, Paparzyn, Gorzuchowo, Pilewice, Obory, Sarnowo, Trzebiełuch, Klęczkowo, a także Wabcz i Kobyły.
       - Jak w każdym rejonie, tak i w moim, czasem dochodzi tutaj do drobnych kradzieży - mówi starszy aspirant Ryszard Chojnacki. - Niekiedy zdarza się również, że muszę mandatem ukarać właściciela psa, jeśli jego pupil biega po okolicy bez kagańca. Takie zwierzę wzbudza bowiem u przechodzących osób obawy, że zaatakuje. Szczególnie duże psy powinny być wyprowadzane jedynie z kagańcem i na smyczy.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem