Tańce, harce, swawole

  Tańce, harce, swawole

  Joanna Kulczyk

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Rytmy muzyki disco, pop, r n b oraz techno rozbrzmiewały od czwartkowego popołudnia aż do niedzielnego świtu nad Jeziorem Starogrodzkim
       Wszystko to za sprawą "Święta Młodości", które odbyło się w Chełmnie już po raz trzeci.
       - Przygotowania do tej imprezy trwały ponad dwa miesiące, a wiele nie brakowało, a musielibyśmy przełożyć ja na inny termin. A wszystko przez kiepską pogodę - mówi Tomasz Gaszkowski, główny organizator "Święta Młodości". - Na szczęście chełmnianie nie przestraszyli się ani deszczu, ani upału i tłumnie przybyli się bawić. A to cieszy najbardziej.
       Podczas Święta Młodości każdy znalazł coś dla siebie.
  Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcyjnych nagród, trampolinę i dmuchaną zjeżdżalnię, a dla starszych chłodne napoje i oczywiście największe, polskie i światowe przeboje, przy których bawili się do samego rana.
       - Mam nadzieję, że ta impreza stanie się tradycją w Chełmnie, tak jak "Love Parade" w Berlinie. Zależy nam również, żeby podczas "Święta Młodości" bawiło się jak najwięcej osób, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania - dodaje Tomasz Gaszkowski.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem