Najlepsi policjanci

  Najlepsi policjanci

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W plebiscycie "Gazety Pomorskiej" i Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, wśród funkcjonariuszy Komendy Powiatowej w Chełmnie, wygrała sierżant Agnieszka Sobieralska. Gratujemy!
       Sierżant Sobieralska, referent w służbach prewencji chełmińskiej Komendy Powiatowej, jest jedyną kobietą wśród laureatów plebiscytu na najlepszego policjanta województwa kujawsko-pomorskiego.
       Tym bardziej gratulujemy! Przysłało na nią ankiety i SMS-y 68 Czytelników "Gazety Pomorskiej". Tuż za nią uplasował się komisarz Wiesław Kurkiewicz, dyżurny chełmińskiej komendy. Łącznie na 5 policjantów KPP swe głosy oddało 135 Czytelników.
       30 lipca w Świeciu nad Wisłą, gdzie odbędą się uroczystości wojewódzkie z okazji święta policji podsumujemy plebiscyt na najlepszego policjanta woj. kujawsko-pomorskiego. Spotkamy się tam m.in. z panią sierżant Agnieszką Sobieralską.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem