Zadziałali lokalnie

  Zadziałali lokalnie

  Paweł Marwitz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Przez kilka miesięcy szlifowali podstawy warsztatu dziennikarskiego, odwiedzali regionalne media. Teraz wyniki swojej pracy przedstawiają w Internecie i na łamach lokalnej gazety.
       Wszystko za sprawą Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Grzybna i Gminy Unisław "Podkowa", które pozyskało 20 tys. zł od Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.
       Społecznicy na swoim koncie mają już wiele zasług, zdobyli też pieniądze, które pozwoliły im realizować najbardziej oryginalne pomysły.
       Przez kilka miesięcy grupa blisko 30 miłośników dziennikarstwa stawiała pierwsze kroki pod okiem specjalistów. Młody zespół dowiadywał się od dziennikarzy "Pomorskiej" jak wygląda podział pracy i zdobywanie wiedzy w redakcji. Zapalona grupa będzie pracować dalej
       - W poznawaniu dziennikarskiego świata cenne okazały się także liczne wyjazdy do toruńskich redakcji radiowych. Nie zabrakło również wycieczek do Telewizji Kablowej i redakcji regionalnej TVP w Bydgoszczy - mówi współautorka programu Hanna Medoń . - Po zebraniu doświadczeń nasz redakcyjny zespół prezentuje teraz swoją pracę na naszych stronach internetowych www.unislaw.byd.pl. Poza tym prace młodych dziennikarze byly publikowane na na stronach lokalnej gazety "Unislavia".
       
  W najbliższym czasie młodzi dzienniarze swoimi spostrzeżeniami podzielą się z Czytelnikami na łamach "Gazety Pomorskiej".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem