Kasa z PZU

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Powszechny Zakład Ubezpieczeń dofinansuje koszty zakupu urządzeń ochrony elektronicznej dla Szkół Podstawowych w Kolnie oraz w Małych Łunawach.
       - Na wniosek gminy Chełmno Powszechny Zakład Ubezpieczeń przekaże siedem tysięcy dziewięćset złotych na zainstalowanie alarmów w placówkach w Kolnie i Małych Łunawach - mówi Krzysztof Wypij , wójt Gminy Chełmno. - Dzięki temu na pewno zwiększy się bezpieczeństwo w obu budynkach szkolnych. Prace rozpoczną się lada dzień.
       Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kolnie, Renata Skibińska, nie kryje radości z tego, że wkrótce podległa jej placówka będzie chroniona.
       - Prosiliśmy o zamontowanie alarmów od czasu, gdy zostaliśmy okradzeni z dobrego sprzętu. Na początku roku szkolnego zginęły nam komputery - mówi Renata Skibińska. - Cieszę się zatem, że pracownia komputerowa i w ogóle szkoła będą teraz "pod ochroną".
       
  - Naszą placówkę okradziono już kilka razy - dodaje Maria Nieradka , zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej w Małych Łunawach. - Straciliśmy zarówno sprzęt komputerowy, jak i magnetofony, a nawet czajniki. Liczymy, że alarm uniemożliwi kolejne kradzieże.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem