Korona dla Miss

  Joanna Kulczyk

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Korona dla Miss
  Czternaście pięknych panien z powiatów świeckiego i chełmińskiego walczyło w sobotę o tytuł najpiękniejszej. Swoją koronę oddała Sandra Majka, zwyciężczyni ubiegłorocznych wyborów.
  Korona dla Miss
       Dziewczęta zaprezentowały swoje wdzięki na scenie sali widowiskowej kina "Rondo" w Chełmnie.
       Wspólne wybory Miss Ziemi Świeckiej i Chełmińskiej są organizowane od pięciu lat przez Agencję Artystyczną Sławomira Kawki ze Świecia.
       Panny wystąpiły przed publicznością i jurorami w strojach wieczorowych, dyskotekowych i kąpielowych.
       Nie kryły też zdenerwowania tuż przed ogłoszeniem wyników.
       - Wybory to przede wszystkim sprawdzenie swoich możliwości. Myślę, że każda z nas chciałaby wygrać. W końcu dlatego wystartowałyśmy w konkursie - mówiła tuż przed ogłoszeniem wyników Sandra Szumska.
       Jury po gorącej dyskusji zdecydowało, że korona w tegorocznych wyborach należy się siedemnastoletniej Edycie Olszewskiej z Laskowic, która zdobyła również tytuł Miss Publiczności. I Wicemiss została siedemnastoletnia Marta Polewska . Natomiast tytuł II Wicemiss przyznano szesnastoletniej Sandrze Szumskiej, która zdobyła również tytuł Miss Foto. Obie są mieszkankami Świecia.
       Już niedługo dziewczęta zaprezentują się podczas Wyborów Miss Pomorza i Kujaw, które odbędą się w Bydgoszczy.
       - Jestem niezmiernie szczęśliwa, że zdobyłam koronę. Jednak nawet w najśmielszych snach nie spodziewałam się takiego wyróżnienia - mówiła zwyciężczyni, Edyta Olszewska.
       Także "Gazeta Pomorska" włączyła się w tegoroczne wybory. W plebiscycie "Miss Ziemi Chełmińskiej i Świeckiej" Czytelnicy uznali, że tytuł Miss "Pomorskiej" należy się osiemnastoletniej Dominice Jarockiej z Zegartowic.
       Tekst i fot.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem