Odznaczenia dla druhów

  Odznaczenia dla druhów

  Mariusz Strzelecki

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Robakowie miały miejsce uroczystości z okazji Dnia Strażaka.
       Uczestnikami spotkania byli strażacy z terenu gminy Stolno oraz zaproszeni goście z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Zarządu Powiatowego ZOSP w Chełmnie. Przy tej okazji nagrodzono za wierną i ofiarną służbę kilkunastu strażaków - ochotników.
       - Wyróżniającym się druhom wręczono nagrody i odznaczenia: "Srebrne medale za zasługi dla pożarnictwa" otrzymali druhowie Artur Łowicki, Krzysztof Piątkowski, Krzysztof Godek, Andrzej Ziemecki i Rafał Ćmil - mówił Janusz Frąckiewicz z Urzędu Gminy w Stolnie.
       Odznaki "Wzorowego strażaka" otrzymali druhowie: Maria Morgaś, Rafał Chylewski, Andrzej Domagalski, Marcin Lewandowski, Rafał Bocheński, Marcin Bocheński, Sławomir Nicieja i Jarosław Szymanek.
       Na koniec poczęstunek
       
  Dyplomy i upominki rzeczowe otrzymali druhowie: Krzysztof Gąsior, Marcin Bocheński, Kazimierz Biczyk i Tadeusz Jakubowski (na zdjęciu). Podziękowania i nagrodę za wieloletnią ofiarną społeczną służbę w ochronie przeciwpożarowej otrzymał druh Benedykt Godek kierowca Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybieńcu. Strażackie uroczystości zakończyły się smakowitym poczęstunkiem przygotowany przez panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich oraz wspólną zabawą taneczną.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem