Nagroda za skoki

  (mas)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Na hipodromie chełmińskiego Klubu Jeździeckiego "Joker" w Działowie w gminie Płużnica rozegrano niedawno zawody w skokach przez przeszkody. Wyróżniło się w nich kilku jeźdźców z regionu.
       - W imprezie wzięło udział 46 zawodników z 12 klubów jeździeckich z Torunia, Włocławka, Bydgoszczy, Grudziądza i Wabcza. Jeźdźcy wystartowali w siedmiu konkurencjach w skokach przez przeszkody - powiedziała "Pomorskiej" Ewa Waskiel , sekretarz Klubu Jeździeckiego "Joker".
       W szóstej konkurencji skoków przez przeszkody o wzrastającym stopniu trudności drugie miejsce zajął Roman Meger z Klubu "Stefanek" Wabcz na koniu Taktyk. W siódmej konkurencji na drugim miejscu była Magda Gilas z Klubu "Joker" na koniu Szereg, a trzeci był Roman Meger na koniu Zagon. W zawodach wyraźnie dominowali zawodnicy "Rywala" Grudziądz.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem