Z upadku do miłości

  Z upadku do miłości

  (MaS)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Amatorski teatr "Deja vu" z Chełmińskiego Domu Kultury ma w swoim repertuarze przedstawienie - happening "Sesja". Wystawił je niedawno w restauracji "Centralna".
       - "Sesja" to wzruszająca opowieść o czterech młodych kobietach zniewolonych plagami współczesnej cywilizacji alkoholizmem, anoreksją, narkomanią, prostytucją i schizofrenią - wyjaśnia Sylwia Dombrowska , prowadząca grupę. - Opowiadają o swoim życiu naznaczonym ogromną tragedią i cierpieniem, niezrealizowanym pragnieniem miłości i wolności. W pierwszej części przedstawienia, skarżą się nieobecnemu terapeucie, na doznane krzywdy i nieszczęście. Wskazują na rodzinę i społeczeństwo jako współwinnych tych cierpień.
       
  Potem stopniowo zmienia się nastrój. Pojawia się wiara, że z każdego upadku można się podnieść. Natomiast by poznać, czym jest miłość, trzeba zrozumieć siebie samego.
       Przedstawienie przygotowali młodzi aktorzy: Magdalena Daszkiewicz, Katarzyna Błaszak, Iga Jambor, Malwina Krawczyk, Piotr Pokora, Łukasz Bieńkowski, Marcin Wesołowski.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem