Jedna po drugiej

  (mas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W najbliższym czasie odbędą się aż dwie sesje Rady Miasta. Pierwsza w sobotę, druga już we wtorek.
       W sobotę (23 kwietnia) o godzinie 11 w sali mieszczańskiej chełmińskiego ratusza odbędzie się sesja nadzwyczajna w całości poświęcona wpisaniu starówki na Listę Zabytków Historii Prezydenta RP. Wczoraj burmistrz Mariusz Kędzierski odebrał w Gdańsku dokument poświadczający to wyróżnienie. Warto wspomnieć, że na liście razem z Chełmnem jest 28 obiektów w kraju, a o wpisanie swoich zabytków stara się Bydgoszcz (kanał) i Włocławek (gotycka katedra p.w. NMP).
       Natomiast we wtorek (26 kwietnia) o godzinie 16 odbędzie się kolejna, dwudziesta czwarta sesja miejska. Radni będą się zajmować przyjęciem planów pracy poszczególnych komisji Rady Miasta oraz przyjęciem sprawozdania z wykonania budżetu miasta w 2004 roku. Rada będzie debatować także nad udzieleniem burmistrzowi absolutorium. Z pewnością wiele emocji może wywołać punkt dotyczący ustalenia wynagrodzenia burmistrza.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem