Radość z huśtawki

  Radość z huśtawki

  (MaS)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Gmina zakupi dla trzech oddziałów przedszkolnych stoliki, wyposażenie placu zabaw i urządzenia multimedialne.
       Połowa sumy, za którą zostanie zakupiony nowoczesny sprzęt dla trzech gminnych przedszkoli, pochodzi z Banku Światowego. Reszta została wygospodarowana z budżetu gminy. Samorząd wyda razem na najmłodszych mieszkańców gminy 90 tys. zł.
       - Jesteśmy już po przetargach. Wybrane zostały firmy, które dostarczą odpowiednie wyposażenie - informuje Jerzy Cabaj, wójt gminy Lisewo.
       Sprzęt trafi do przedszkoli do końca marca. Najmłodszych mieszkańców gminy w Lisewie, Drzonowie i Krusinie na pewno najbardziej ucieszy nowe wyposażenie placów zabaw - m. in. bezpieczne huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownice. Oddziały otrzymają także ławki, krzesła i szafki.
       - Poza tym dzieci będą uczyć się na nowoczesnym sprzęcie - zapewnia Jerzy Cabaj. - Skoro we wszystkich naszych szkołach są już komputery, to dlaczego przedszkola mają mieć gorzej?Zakupimy rzutniki multimedialne, kserokopiarki.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem