Wytrwałość ludzka, determinacja, wynalazki i obyczaje. Poznaj Tajemnice Państwa Podziemnego

  Zdjęcia archiwalne oraz rekonstrukcje, wypowiedzi świadków historii i ekspertów. Zapraszamy do obejrzenia czteroodcinkowego programu historycznego, wyprodukowanego przez Polska Press we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego.

  Dowiedz się więcej
  Zwiń
  Obejrzyj wideo
  Pomocy! Jak usunąć profil z Badoo?

  Pomocy! Jak usunąć profil z Badoo?

  (AW)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Portal zaprasza do siebie nawet tych, którzy tego nie chcą

  Portal zaprasza do siebie nawet tych, którzy tego nie chcą ©fot. Zrzut ekranu portalu

  Bez mojej zgody założono mi konto w serwisie randkowym. - Jak tak można? - pyta oburzona pani Anna z Bydgoszczy.
  Portal zaprasza do siebie nawet tych, którzy tego nie chcą

  Portal zaprasza do siebie nawet tych, którzy tego nie chcą ©fot. Zrzut ekranu portalu

  Młoda kobieta prosi, by nie podawać jej danych. Bo sprawa nie jest dla niej przyjemna.
  Pani Anna ma swój profil na Facebooku. Chciała sprawdzić, co inni o niej sądzą. - Zamiast wyświetlić odpowiedzi znajomych, portal przekierował mnie do Badoo.com, czyli do serwisu randkowego - oburza się bydgoszczanka. - Pokazał mi się komunikat, że potrzebuję 30 punktów, aby zobaczyć, co kto o mnie napisał. Aby zdobyć punkty, powinnam odpowiedzieć na pytania dotyczące moich znajomych.

  Na przykład takie, jak: Czy Ola lubi flirtować? Czy Jarek boi się odrzucenia? Czy Tomek migdaliłby się do swojej szefowej?

  Coraz bardziej zdenerwowana pani Anna chciała jak najszybciej usunąć swoje dane z Badoo. Tłumaczy: - Niby byłam zarejestrowana w serwisie, ale nie miałam hasła do mojego konta. Zaznaczyłam w portalu, że nie pamiętam hasła i dopiero za kolejnym podejściem udało mi się ustalić nowe. Korzystając z niego zalogowałam się w Badoo i w ustawieniach wybrałam opcję likwidacji konta. Po chwili ukazał mi się komunikat: "Twój profil został usunięty. Naprawdę nas zamurowało...".

  Badoo wysłało do pani Anny e-maila, że jej profil zostanie usunięty... po 30 dniach.

  - Oby! - komentuje kobieta.

  Inni internauci nadal walczą z serwisem

  Na forum pomorska.pl pod wpisem "pomocy jak usunąć profil z badoo" jest około 200 odpowiedzi. W jednych aż gotuje się ze złości na myśl, że ktoś umieścił ich dane w portalu. Internautka Kasica napisała: "Nie podoba mi się taki sposób pobierania nowych członków portali randkowych (...) jestem mężatką, a Badoo do szczęścia nie jest mi potrzebne!" Niektórzy internauci starają się spokojnie i rzeczowo doradzić, jak usunąć konto z serwisu.

  Co o sprawie sądzą przedstawiciele portalu? Dostaliśmy e-maila podpisanego przez "Zespół Badoo", który przekonuje: "E-maile, jakie otrzymują ci wszyscy ludzie, dostają od zarejestrowanych na Badoo użytkowników, którzy mają ich adres e-mailowy zapisany w ich mailowej książce adresowej. Prawdopodobnie któryś z nich próbuje kogoś zaprosić, by dołączył do niego na Badoo. Jeśli chodzi o FK (Facebook - przypis red.), to dzieje się to automatycznie, jednakże jeśli ktoś nie chce już więcej uczestniczyć w tej zabawie, to może przesłać nam e-maila w celu zaprzestania tej zabawy."


  Czytaj e-wydanie »

  Kup prenumeratę cyfrową Gazety Pomorskiej i otrzymaj:

  • dostęp do wszystkich treści Gazety Pomorskiej
  • codzienne e-wydanie Gazety Pomorskiej
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer ekstramagazyn.pl

  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy