Zmieniony grafik

  (pio)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W marketach pracują dłużej, urzędnicy mają wolne. Jedne placówki zmieniają godziny otwarcia, inne są zamknięte.

  Kto chce zrobić zakupy, może iść do Tesco. Dziś i jutro market jest otwarty całą dobę, pojutrze do 18, a w Nowy Rok od 12 do 18. Makro dzisiaj jest czynne, jak w każdy dzień. Jutro będzie otwarte między 5 a 16, a w Nowy Rok nieczynne. Do Auchan można wybrać się dziś w godz. 8-22, jutro między 9 a 18, pojutrze pracownicy mają wolne.


  Teatr, opera i filharmonia w weekend będą otwarte. 31 grudnia i 1 stycznia będzie zamknięta Adria, przerwy nie ma Multikino. W niedzielę pocztowcy będą pracować według zmienionego grafiku. Poczta przy Fordońskiej 116 będzie otwarta w godz. 11-15, przy Magnuszewskiej 6 od 9 do 12, na Skłodowskiej-Curie 26 między 10 a 14, przy Kruszwickiej 1 o godzinę dłużej, na Toruńskiej 103 od 9 do 15, a na Kruszwickiej 1 od 10.30 do 15. W poniedziałek ratusz i urzędy pocztowe będą nieczynne, z wyjątkiem tych przy Jagiellońskiej 6 i Zygmunta Augusta 3A, które pracują całą dobę.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy