Nauczyciele na parkiecie

  Nauczyciele na parkiecie

  Anna Stasiewicz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Uczniowie VI LO prezentują przedmioty, któte przekażą na aukcję

  Uczniowie VI LO prezentują przedmioty, któte przekażą na aukcję ©Tytus Żmijewski

  Nauczyciele z uczniami na parkiecie? To możliwe podczas "Dni Szkoły", jakie dziś rozpoczynają się w VI Liceum Ogólnokształcącym.
  Uczniowie VI LO prezentują przedmioty, któte przekażą na aukcję

  Uczniowie VI LO prezentują przedmioty, któte przekażą na aukcję ©Tytus Żmijewski

  Dziś o godzinie 10 oraz w południe w auli VI LO odbędzie się Cecyliada 2006 czyli "Taneczny freestyle show". - To nasza cykliczna impreza, a nazwa Cecyliada wzięła się od świętej Cecylii, patronki muzyki - mówi Agnieszka Buszka, rzecznik samorządu uczniowskiego VI Liceum Ogólnokształcącego. - W ubiegłym roku były śpiewy, a w tym zdecydowaliśmy się na taniec. Nauczycieli wcale nie trzeba było długo namawiać do udziału w imprezie. Sami się zgłaszali - dodaje. Na parkiecie zobaczymy m.in. nauczyciela chemii, nauczycielkę łaciny oraz Iwonę Waszkiewicz, dyrektora "szóstki".


  Jutro nauczyciele również będą bawić się z uczniami. Wspólnie wystąpią w "Familiadzie". Dziś i jutro od godziny 12 będzie można wziąć w loterii oraz w konkursach organizowanych przez szkolny samorząd, m.in. scrabble czy szachy.


  Również jutro, na godzinę 12, w auli VI LO zaplanowano "Aukcję rzeczy fajnych i fajniejszych". - Będziemy między innymi licytować autograf Jerzego Dudka, piłki, koszulki, zaproszenia do restauracji - wymienia Agnieszka Buszka.


  Pieniądze z aukcji, uczniowie "szóstki" chcą przeznaczyć na zakup ławek na szkolnych korytarzach.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy