Urodziła i się napiła

  Urodziła i się napiła

  (my)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Na intensywną terapię przewieziono wczoraj z jednego z mieszkań na Szwederowie wyziębionego i wygłodzonego noworodka. Jego matkę zatrzymała policja. <b>

  Mundurowych zaalarmowała pielęgniarka środowiskowa. - Powiedziała funkcjonariuszom, że nie może znaleźć swojej 28-letniej podopiecznej, która cztery dni temu urodziła dziecko - mówi Ewa Przybylińska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji.


  Stróże prawa znaleźli kobietę w mieszkaniu jej znajomej przy ulicy Lwowskiej. 28-letnia matka była pijana, miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


  - Chłopczyka, wyziębionego i głodnego przewieziono na oddział intensywnej opieki medycznej, a jego matkę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań - dodaje Ewa Przybylińska.


  Kobiecie prawdopodobnie zostanie postawiony zarzut narażenia człowieka na bezpośrednią utratę życia albo ciężki uszczerbek na zdrowiu. Grozi za to kara więzienia - od 3 miesięcy do 5 lat. Podejrzaną będzie można przesłuchać dopiero dzisiaj, kiedy wytrzeźwieje.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy