Wybieramy naszą Miss Wakacji 2006

  Wybieramy naszą Miss Wakacji 2006

  Ewa Abramczyk-Boguszewska

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kandydatki do tytułu Miss Wakacji 2006 walczą o wejście do półfinału.

  W naszym wakacyjnym plebiscycie biorą udział dziewczyny z całego regionu. Z Bydgoszczy i najbliższych okolic (Osielsko, Białe Błota) zgłosiło się 31 dziewcząt.


  Od wielu tygodni niekwestionowaną liderką jest Marta Kamińska, 18-latka z Bydgoszczy. Marta skończyła VIII LO, chce zostać dziennikarką. Trenuje siatkówkę. Dotychczas zebrała 289 głosów. Drugie miejsce zajmuje 16-letnia Dorota Gaul z wynikiem 221 głosów. Dorota od września rozpocznie naukę w Technikum Gastronomicznym. Uwielbia podróże. Za Dorotą, na trzecim miejscu, jest w tej chwili Aleksandra Najdek, która ma 154 głosy. Ola ma 20 lat, studiuje turystykę i rekreację w Wyższej Szkole Gospodarki. Kolejne miejsca zajmują: Aleksandra Jasińska (138 głosów), Aleksandra Wiatrowska (128 głosów), Joanna Mięsikowska (124 głosy). Pierwszą siódemkę zamyka Marta Lau (78 głosów).


  Wszystko jednak może się zmienić, ponieważ cały czas trwa głosowanie.

  Na kupony czekamy pod adresem: "Gazeta Pomorska", ul. Zamoyskiego 2, 85-063 Bydgoszcz. SMS-y prosimy przesyłać pod nr 7168, w treści wpisując: pomorska lato A (dla kandydatek z Bydgoszczy) lub pomorska lato 0 (dla dziewcząt z powiatu bydgoskiego i nakielskiego) oraz imię i nazwisko uczestniczki. SMS kosztuje 1,22 zł z VAT.


  Przypominamy terminy: ostatni kupon wydrukujemy w sobotę, 12 sierpnia. Głosowanie za pomocą kuponów potrwa do 16 sierpnia, za pomocą SMS-ów - do 17 sierpnia, do godz. 23.59. W sobotę, 19 sierpnia ogłosimy wyniki półfinału. Do tego etapu zakwalifikuje się 20 dziewczyn (w sumie z całego regionu).


  Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny. Może właśnie bydgoszczanka zostanie Miss Wakacji 2006. Wielki finał - we wrześniu. Miss Wakacji otrzyma kino domowe, I Wicemiss - aparat cyfrowy, II Wicemiss - odtwarzacz DVD, zaś Miss Publiczności odtwarzacz mp3.


  Zdjęcia wszystkich kandydatek można obejrzeć na www.pomorska.pl.


  Liczba głosów od 8. miejsca


  Izabela Malewicz - 67


  Karolina Woźniak - 64


  Victoria Bagniewska - 61


  Małgorzata Malinowska - 39


  Natalia Pietrzak - 39


  Agnieszka Wojciechowska - 30


  Ola Knapowska - 29


  Katarzyna Trzpis - 20


  Paulina Jeneralska - 15


  Katarzyna Ból - 10


  Beata Gołąb - 8


  Monika Maciejewska - 7


  Marta Walkowiak - 7


  Marta Piekut - 5


  Agata Jaworska - 4


  Monika Lewandowska - 2


  Ewa Stefanowicz - 1


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy