Dokształć się i zaoszczędź

  Dokształć się i zaoszczędź

  (asz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jak wygrać przetarg, legalnie zatrudnić cudzoziemca albo poprawnie wypełnić dokumenty? Nie wiesz? Zapisz się na kurs.

  Szkolenia dla pracodawców i pracowników małych i średnich przedsiębiorstw organizuje Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Uczestnicy poznają na nich najnowsze zagadnienia prawne dotyczące pracy firm. - Przedsiębiorcy, którzy wyślą swoich pracowników na kurs, będą mogli obniżyć koszty prowadzenia działalności. Kursanci zdobędą bowiem nowe umiejętności, więc właściciele zaoszczędzą na prawnej obsłudze przedsiębiorstwa. Uczestnicy otrzymają certyfikat Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego - mówi Małgorzata Banaszak z Biura Funduszy Europejskich i Współpracy z Regionem UKW.


  Kursy w 85 proc. finansowane są z pieniędzy unijnych, z Europejskiego Funduszu Społecznego. Oznacza to, że przedsiębiorcy zamiast prawie 3 tys. zł zapłacą 430 zł.


  Pierwszy z trzech etapów szkoleń rozpocznie się 14 października i potrwa do stycznia przyszłego roku. Do wyboru są trzy kursy: organizacja zamówień publicznych, aktualne zagadnienia prawa pracy oraz ochrona środowiska a funkcjonowanie przedsiębiorstw. Może w nich wziąć udział sześćdziesięciu uczestników. Zajęcia poprowadzą między innymi wykładowcy bydgoskiego uniwersytetu.


  Kolejna edycja szkoleń rozpocznie się w marcu, a ostatnia w październiku przyszłego roku. Na chętnych czeka łącznie dwieście miejsc. Zgłaszać można się do 11 października do Biura Funduszy Europejskich i Współpracy z Regionem UKW przy ulicy Powst. Wielkopolskich 2. Można też dzwonić pod numer telefonu: 052 321 61 91 (wewn. 41) lub wysłać e-mail na adres: [email protected] O przyjęciu na kurs zadecyduje kolejność zgłoszeń.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy