Film i taniec

  (bog)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Rozpoczyna się bydgoska ander Granda Filmowa. Dla naszych Czytelników mamy 10 podwójnych wejściówek na filmy Zelenki i von Triera.

  Podczas tegorocznej ander Grandy Filmowej zobaczymy cztery dzieła kina niezależnego. W czwartek dwa filmy Larsa von Triera, a w piątek Petra Zelenki. Bilety na projekcje kosztują po 5 złotych. Karnet na wszystkie - 15 złotych.


  Równolegle będzie odbywać się "Ściemnisko", czyli Przegląd Amatorskich Filmów Krótkometrażowych. W czwartek rozpoczną je darmowe pokazy w klubie Mózg. Następnego dnia impreza przeniesie się do Pałacu Młodzieży. Tam w sali kinowej od rana odbywać się będzie przegląd kina niezależnego. Będą to projekcje filmów nadesłanych przez Światową Federację Twórców Filmów Nieprofesjonalnych


  Natomiast już jutro o godz. 18 na deskach sceny Pałacu Młodzieży wystąpi Zespół Tańca Współczesnego Brax. Tańczą w nim same dziewczyny w wieku 17-19 lat. Jutrzejszy koncert zorganizowano z okazji 10-lecia zespołu.


  Dla naszych Czytelników mamy dziesięć biletów na filmy von Triera i Zelenki. Dostaną je osoby, które jako pierwsze dodzwonią się dzisiaj o godz. 10 pod bydgoski nr 326-31-50.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy