Prezydentowi wolno?

  Prezydentowi wolno?

  (h.)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Prezydent Konstanty Dombrowicz próbował uniemożliwić radnej Elżbiecie Krzyżanowskiej spotkanie z mieszkańcami.

  Wczoraj członkowie ruchu społecznego "Nasza Bydgoszcz" mieli spotkać się z bydgoszczanami w gmachu szkoły przy ul. Hutniczej. Przewodnicząca ruchu, Elżbieta Krzyżanowska, radna SLD, oświadczyła kilka miesięcy temu, że zamierza ubiegać się o stanowisko prezydenta. Ponieważ oficjalnej kampanii jeszcze nie ogłoszono, przeprowadzanie debat w szkołach jest dopuszczalne.


  Termin spotkania został ustalony na początku kwietnia wraz z wysokością odpłaty za wynajęcie sali w szkole w Łęgnowie.

  Na spotkanie, listami rozsyłanymi przez pocztę, zostali zaproszeni wszyscy mieszkańcy tej dzielnicy oraz radni. - Na kilka godzin przed spotkaniem prezydent Dombrowicz poprzez dyrektora wydziału Mariana Sajnę zabronił szkole wynajęcia nam sali - oświadczyła radna Elżbieta Krzyżanowska. - Tą śmieszną decyzją prezydent chce zakazać spotykania się z ludźmi i rozmawiania o sprawach ważnych dla naszego miasta!


  Debata i tak się odbyła - przed budynkiem Zespołu Szkół nr 18 w Łęgnowie.


  W tym samym czasie prezydent Konstanty Dombrowicz, który też zapowiedział, że walczyć będzie o prezydencki fotel, rozmawiał z mieszkańcami osiedla Miedzyń-Prądy... w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 23 przy ul. Nakielskiej 273", o czym poinformowała nas Beata Kokoszczyńska, rzecznik prezydenta miasta.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy