Dziś oddaj głos na Izę

  Dziś oddaj głos na Izę

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jeszcze dziś można głosować w konkursie "Serce dla zwierząt". Wśród nominowanych jest Izabella Szolginia, dyrektor bydgoskiego schroniska.

  Izabellę Szolginię (na zdjęciu), szefową schroniska dla zwierząt nominowano za akcję "Weź mnie na wakacje". Chętni mogli wziąć psa ze schroniska na jakiś czas do domu. Akcja okazała się "strzałem w dziesiątkę". Tylko jeden piesek wrócił do schroniska. Inne placówki poszły w ślady bydgoskiego schroniska i również zorganizowały u siebie podobne akcje.


  Organizatorem konkursu "Serce dla zwierząt" jest miesięcznik "Mój Pies". Celem plebiscytu jest uhonorowanie osób, które w danym roku zrobiły najwięcej, żeby poprawić los zwierząt w Polsce. O wyborze laureata zdecyduje głosowanie SMS-owe. Wśród nominowanych są w tym roku między innymi Alina i Piotr Bendiukowie, założyciele białostockiego Klubu Sportów Psich "Alpi", realizatorzy programu "Kudłaty przyjaciel" - za szerzenie wiedzy o psach wśród dzieci i młodzieży; Maja Ostaszewska aktorka - za udział w akcji fundacji Viva! "Kwik rozpaczy" oraz inne działania na rzecz zwierząt.


  Aby zagłosować na Izę Szolginię, trzeba wysłać SMS o treści MP SERCE 6 na numer 7238 (koszt SMS-a z VAT 2,44 złotych).


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy