Więcej miejsca w szkole

  Więcej miejsca w szkole

  (ea)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mrozy nie przeszkodziły w budowie nowego pawilonu "gastronomika". Uczniowie będą mogli korzystać z tego budynku już od września.
       Inwestycja rozpoczęła się jesienią ubiegłego roku. - Były tylko dwa tygodnie przerwy w budowie - mówi Lila Wiśniewska, dyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych. - Musieliśmy pogodzić roboty budowlane z normalnym prowadzeniem zajęć. Nie było i nie jest to łatwe. W nowym budynku dydaktycznym znajdzie się 13 sal lekcyjnych, szatnia, Centrum Informacji Naukowej (dawna biblioteka), sala komputerowa, pracownia technologiczna. - Będzie to dla nas ogromne ułatwienie, wręcz niewyobrażalny komfort pracy - dodaje dyrektor "gastronomika". - Cieszymy się też, że udało się wybudować łącznik między budynkami. Nowy pawilon dydaktyczny zostanie oddany do użytku we wrześniu tego roku. - Nie będzie typowych "drzwi otwartych", ale zaprezentujemy naszą szkołę podczas targów na "Łuczniczce" - dodaje Lila Wiśniewska.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy