I znów nas zasypało

  I znów nas zasypało

  (my)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bydgoskie ulice znów były nieprzejezdne. Wczorajszy, kolejny atak zimy postawił na nogi drogowców. Najgorzej było przy ulicy Gdańskiej na drodze do Myślęcinka.
       - Najwięcej kłopotów mamy z ulicami Gdańską (Myślęcinek), Armii Krajowej, Kujawską, Nowotoruńską i Planu 6-letniego. To wzniesienia i tam problemy z podjazdem mają głównie kierowcy ciężarowych samochodów - mówił wczoraj wieczorem dyżurny akcji "Zima".
       Szczególnie niebezpiecznie było na drodze do Myślęcinka. Niektórzy kierowcy, którzy nie mogli podjechać pod górę, wycofywali się i wracali do domów okrężną drogą.
  Drogowcy wysłali na bydgoskie ulice dziewięć (czyli wszystkie) solarek. Jak poinformował dyżurny Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, praca przebiegała według wcześniej ustalonego harmonogramu odśnieżania.
       Kierowcy, chociaż mieli wczoraj spore kłopoty z dostaniem się do swoich domów, zachowywali się na drogach ostrożnie.
       - Nie zanotowaliśmy do tej pory większej liczby kolizji niż zazwyczaj (25 - dop. red.). Nie doszło także do żadnego wypadku. Mam nadzieję, że ta statystyka nie zmieni się w najbliższych godzinach - informowała wczoraj ok. godz. 19 Ewa Przybylińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy