Na centrum do ministra

  Na centrum do ministra

  (my)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Senator Kosma Złotowski przesłał list w sprawie centrum "Astoria" do ministra sprawiedliwości. Skarży się w nim na opieszałość prokuratury.
       Zdaniem Złotowskiego bydgoska prokuratura za wolno zajmuje się sprawą skargi na pozwolenie na budowę "Astorii", wydane przez prezydenta Bydgoszczy. Śledczy stwierdzili, że nie mogą pracować, bo nie mają dokumentów, dotyczących centrum, które były jeszcze dwa dni temu w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.
       - Przecież goniec mógłby je przenieść w kilka minut, bo siedziby obu instytucji znajdują się w pobliżu Starego Rynku - denerwuje się senator.
       Tymczasem prokuratura twierdzi, że najpierw nie mogła odebrać papierów od WSA, a obecnie leżą one w ratuszu i jeszcze do prowadzących postępowanie nie dotarły. - W najbliższych dniach zajmiemy się zgłoszeniem radnych - mówią w prokuraturze.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy