Fajerwerki i życzenia

  Fajerwerki i życzenia

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nie tylko w Bydgoszczy powitać można Nowy Rok podczas wspólnej zabawy na rynku. Atrakcje dla mieszkańców przygotowano także w podbydgoskich miejscowościach.
       W Dobrczu na wspólną zabawę z okazji Nowego Roku organizatorzy zapraszają na plac przed Gminnym Ośrodkiem Kultury. Dwadzieścia minut po północy rozpocznie się tu wspaniały pokaz fajerwerków.
       Sylwestra pod chmurką zaplanowano też w Kcyni. Pół godziny przed północą zabrzmi muzyka w centrum miasta. Gdy zegar wybije północ, życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Tomasz Szczepaniak. Będzie też symboliczny toast. Zabawa i świętowanie potrwają do godz. 1.
       Około godz. 23.30 wybrać się warto w sylwestra także na szubiński Rynek. Przez półtorej godziny grać tu będzie muzyka i występować będą zespoły.
       Wspólne z innymi mieszkańcami powitać Nowy Rok można także w Mroczy. Tuż przed północą warto przyjść na mrotecki Rynek, by w gronie innych mieszkańców i władz gminy złożyć sobie noworoczne życzenia i cieszyć się z nadejścia roku 2006.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy