Wspomnień czar, czyli prawdziwa rewia

  Wspomnień czar, czyli prawdziwa rewia

  (no)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  </b>Ozdobne pióra, duże schody i ponad dwudziestu tancerzy - to największe w Polsce przedstawienie rewiowe. Z okazji Barbórki do Bydgoszczy zajedzie Teatr Viva z Poznania.
       Choć występy rewiowe lata swojej największej popularności mają już za sobą, to ten efektowny gatunek sztuki estradowej wciąż żyje i ma swoich zagorzałych zwolenników. Mimo to występy pradziwej rewii to już rzadkość.
       Na szczęście przedwojenne tradycje wciąż kultywuje Teatr Viva z Poznania. - Na przygotowanie naszego przedstawienia zużyliśmy osiem tysięcy bażancich piór, pięć kilogramów falban, 200 tysięcy naszywanych ręcznie cekinów - mówią organizatorzy przedsięwzięcia.
       Prócz tancerzy zaprezentują się także iluzjoniści i klowni. Ze swoimi efektownymi spektaklami teatr jeździ po całej Polsce.
       4 grudnia z okazji święta Barbary, czyli popularnej Barbórki artyści zjawią się w Bydgoszczy. Przedstawienie sprowadzi do nas firma Lafarge Polska w ramach cyklu imprez "Lafarge dla regionu". To nowy sposób promowania się wielkich firm na naszym terenie.
       Wstęp jest bezpłatny.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy