Ruszy Carrefour?

  (h.)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Za dwa tygodnie firma Carrefour, prawdopodobnie, dostanie pozwolenie na budowę Centrum Handlowego.
       Postępowanie w sprawie wydania pozwolenia na budowę marketu przy Al. Jana Pawła II było zawieszone. Jak nam wyjaśnił Michał Głuszkowski, zastępca dyrektora wydziału administracji budowlanej inwestor nie spełnił wszystkich wymagań, w tym nie wystąpił o pozwolenie na budowę stacji paliw przy Centrum Handlowym Carrefour. - Taki wniosek został złożony, a procedura odwieszona. Trwa też wyjaśnianie własności gruntów - powiedział "Pomorskiej" Maciej Głuszkowski.
       Dodajmy, że stacje paliw zgodnie z ustawą o ochronie środowiska, określane są jako "przedsięwzięcie mające znaczące oddziaływanie na środowisko". Dlatego inwestor zobowiązany jest do przedłożenia raportu o oddziaływaniu na środowisko.
       - Myślę, że w czasie dwóch tygodni będziemy mogli wydać firmie pozwolenie na budowę centrum - dodał zastępca dyrektora wydziału.
       Wniosek - do wglądu w siedzibie Wydziału Administracji Budowlanej Urzędu Miasta (ul. Grudziądzka 9-15 pok. 124). Uwagi do projektu można zgłaszać w czasie 21 dni, czyli do 5 grudnia.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy