Na razie bez ofert

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jutro mija termin składania ofert na budowę parku wodnego w Myślęcinku. Na razie nie wpłynęła żadna oferta.
       Jedno ze zdań informacji o przetargu na "dzierżawę nieruchomości z prawem wybudowania na jej obszarze kompleksu obiektów Centrum Rozrywki i Rekreacji pn. Park Wodny - Myślęcinek" mówi, że otwarcie pisemnych ofert nastąpi 30 listopada o godzinie 12.30. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie będzie czego otwierać. - Na razie nie wpłynęła żadna oferta - informuje Józef Rogacki, prezes Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. - Specyfikację przetargu wzięło 10 firm, ale to wcale nie oznacza, że złożą ofertę. Prezes Rogacki dodaje też, że odebrał kilka telefonów od zainteresowanych inwestorów.
       Co w sytuacji, kiedy do jutra nie wpłynie żadna oferta? - Będziemy rozmawiać z kontrahentami, z którymi już kontaktowaliśmy się w przeszłości. Tym razem chcemy im zaproponować inną formułę przedsięwzięcia - mówi prezes myślęcińskiego parku.
       Bydgoscy włodarze mówią o budowie parku wodnego już drugą kadencję. Sąsiedni Solec po prostu go buduje.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wielkanocne przepisy

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy