Brutalny biznesmen?

  Brutalny biznesmen?

  (my)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jedenastoletni chłopiec z Kamienia Pomorskiego twierdzi, że został wczoraj napadnięty przez mieszkańca ulicy Polanka. Mężczyzna miał dusić dziecko smyczą.
       Kamil jest zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego "Herkules" z Kamienia Pomorskiego. W niedzielę miał uczestniczyć w zawodach "TP" w Bydgoszczy. Twierdzi, że został napadnięty przy ulicy Polanka.
       - Kiedy szliśmy do stołówki, widzieliśmy, że przed bramą jednej z posesji ktoś wylał jogurt. Później, gdy Kamil wracał, wybiegł stamtąd jakiś mężczyzna ze smyczą. Na nieszczęście Kamil właśnie szedł z opakowaniem jogurtu - mówi Stanisław Kuryłło, trener "Herkulesa".
       Mężczyzna, którego w chwilę później odciągnięto od chłopca, podobno dusił 11-latka. Zszokowane dziecko trzeba było odwieźć do szpitala.
       - Przesłuchaliśmy wskazanego przez trenera bydgoszczanina. Zeznał, że ktoś mu zabrudził posesję i przytrzymywał chłopca, żeby się dowiedzieć, kto. W tej chwili jeszcze nie złożono zawiadomienia o przestępstwie - informuje Ewa Przybylińska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.
       Jak się dowiedzieliśmy "mężczyzna ze smyczą" jest osobą majętną, biznesmenem. Do sprawy powrócimy.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy