Profilaktyka w studiu

  Profilaktyka w studiu

  (has)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Przez najbliższe dwa tygodnie panie w okresie okołomenopauzalnym mogą bez stresu zrobić darmową cytologię i mammografię.
       Po raz kolejny, w październiku, Klinika Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Bydgoszczy organizuje profilaktyczne badania dla kobiet będących w okresie okołomenopauzalnym. Warto poddać się tej diagnostyce, która przede wszystkim pozwala wyprzedzić raka.
       Konsultacje ginekologiczne, badanie cytologiczne i mammografia to oferta kliniki, w ramach darmowych badań, które prowadzone są od dziś do 22 października w Centrum Zdrowia Kobiety, plac Wolności 1, w godz. 10-14, w soboty, 10-13.
       Z badań mogą korzystać pacjentki ubezpieczone w NFZ (trzeba mieć legitymację ubezpieczeniową i dowód osobisty). Panie zainteresowane wizytą mogą dzwonić, tel. 322-95-40.
       Przypominamy również, że kobiety między 50 a 69 rokiem życia, które nie kontrolowały piersi w ostatnich dwóch latach, mogą zrobić mammografię. Badania prowadzone są w StudiuKobiety (poniedziałek-piątek, godz. 10-17) oraz w Zakładzie Profilaktyki i Promocji Zdrowia CO w Fordonie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy