Jest dwóch kandydatów

  Jest dwóch kandydatów

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Robert Łucka z Białegostoku i Leszek Stanek z Wrocławia to kandydaci na architekta miasta. Kto nim zostanie, zdecyduje prezydent Konstanty Dombrowicz.
       Przypomnijmy, że dotychczasowy architekt i dyrektor wydziału administracji budowlanej Robert Jaworski zrezygnował z pracy. Jak twierdzi, z powodów osobistych. Okres jego wypowiedzenia mija 31 października. Na razie Jaworski jest na zwolnieniu lekarskim. - Termin upłynął w niedzielę. Poczekamy więc, bo kolejne zwolnienie może przysłać pocztą - mówi Beata Kokoszczyńska, rzecznik prezydenta Bydgoszczy.
       Ratusz ogłosił już konkurs na nowego architekta. - Są dwie kandydatury - informuje Kokoszczyńska. Na stronie internetowej Urzędu Miasta są nazwiska Roberta Łucki z Białegostoku oraz Leszka Stanki z Wrocławia.
       Kolejny ruch należy do Konstantego Dombrowicza. - Prezydent przejrzy złożone przez kandydatów dokumenty. Będzie też rozmawiał z obydwoma panami i w końcu wybierze osobę, która zostanie architektem - dodaje Beata Kokoszczyńska.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy