Bez Londynu z Ryanair?

  Bez Londynu z Ryanair?

  (h.)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Komisja budżetu odsunęła projekt zmiany wydatków. Jeśli dziś rada zrobi to samo, Bydgoszcz nie będzie reklamowana na stronanch Ryanair.
       Przed wakacjami informowaliśmy o tym, że Bydgoszcz promocyjne reklamowana jest na stronach internetowych firmy Ryanair, która w październiku uruchamia tanie połączenia lotnicze z Londynem. Podobne reklamy opłacą już inne polskie miasta m.in. Łódź i Kraków. Tamtejsi radni zgodzili się na ponoszenie kosztów "bycia" w Ryanair. U nas...
       - Odsunęliśmy projekt korekty budżetu, ponieważ nikt nam nie przedstawił szczegółów negocjacji i umowy - wyjaśnia Wojciech Nowacki, przewodniczący komisji budżetu. - Nie mogliśmy wydać opinii o czymś, czego nie znamy.
       
  Komisja budżetu jest drugą, która sprzeciwiła się prezydenckiemu projektowi takiej promocji miasta. Trzeba dodać, że miasta, które chcą współpracować z tym przewoźnikiem godzą się na tę specyficzną formę dofinansowywania bezpośrednich połączeń - nie tylko z Londynem.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy