Badanie pamięci

  (has, pola)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Gubią się w dobrze sobie znanych miejscach, nie pamiętają, co wczoraj przeczytali, nie poznają najbliższych.
       Z okazji przypadajacego dziś Światowego Dnia Choroby Alzheimera w Poradni Psychogeriatrycznej i Leczenia Zaburzeń Pamięci w Domu Sue Ryder w Bydgoszczy, ul. Roentgena 3 (koło Centrum Onkologii w Fordonie) przeprowadzone będą bezpłatne badania w kierunku zaburzeń pamięci. Potrawają od 3 do 8 października. Już można się rejestrować, w godz. 9-15, tel. 348-56-42.
       Także Bydgoskie Stowarzyszenie Opieki Nad Chorymi Z Otępieniem Typu Alzheimerowskiego zaprasza dzisiaj na bezpłatne badania zaburzeń pamięci testem Mini Mental w NZOZ Bydgoskiej Medycznej Przychodni "Centrum" przy ul. Wały Jagiellońskie 12 w godz.15-18; aby zapisać się na określoną godzinę, wystarczy zatelefonować: (052) 373-29-23.
       Neurolodzy przypominają, że choroby otępienne charakteryzują się podstępnym początkiem, trudnym niekiedy do zauważenia przez otoczenie. Dlatego warto zainteresować się bliskimi, u których zaobserwujemy niepokojące objawy zaburzenia pamięci i nietypowego zachowania. W takich przypadkach najlepiej szukać pomocy u specjalisty.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy