Otwórzcie swoje drzwi

  Otwórzcie swoje drzwi

  Pola

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  "Słowo może ranić, słowo może leczyć" - to hasło tegorocznych, IV już obchodów Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię. Imprezy i uroczystości odbędą się w Mroczy i Bydgoszczy.
       Choć Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenią obchodzony jest w całym kraju 18 września, to obchody rozpoczną się już w piątek 16 bm. mszą w intencji chorych i ich rodzin w kościele pw. Świętego Mikołaja w Mroczy (godz. 14). Po nabożeństwie zaplanowane jest spotkanie w Klubie Pacjenta "Przystań nadziei".
       W Bydgoszczy zaproszono na spotkanie przy kawie (sobota, godz. 12, ul. Darłowska). Dla gości zagrają pacjenci-członkowie tutejszego klubu. W niedzielę o godz. 10 bp Jan Tyrawa odprawi specjalne nabożeństwo w Farze, zaś przez całe popołudnie na promenadzie LPKiW w Myślęcinku prowadzona będzie akcja informacyjna, ale nie tylko - będą też występy zespołów, konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, a dla zgłodniałych - wojskowa grochówka.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy