Urząd przyjmuje wnioski

  Urząd przyjmuje wnioski

  (ea)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mimo, że jutro sobota, Urząd Miasta będzie przyjmował wnioski o przyznanie zasiłków rodzinnych.
       Podania należy składać w Wydziale Świadczeń Społecznych UM przy ul. Grudziądzkiej 9-15 (budynek "D"). Urzędnicy będą czekać na interesantów w godz. 8-14.
       Ci, którzy zdążą ze złożeniem wniosku do końca tego miesiąca, czyli do jutra włącznie, otrzymają pieniądze we wrześniu. Zasiłki przyznane na podstawie sierpniowych lub wrześniowych podań dotrą do potrzebujących w październiku, wraz ze spłatą zaległości.
       6 tysięcy, będzie więcej
       
  - Pracujemy w sobotę ze względu na bardzo duże zainteresowanie bydgoszczan tą sprawą - mówi Regina Politowicz, dyrektor Wydziału Świadczeń Społecznych UM. - W lipcu wpłynęło około 6 tysięcy wniosków. Spodziewamy się, że do końca września będzie ich w sumie 20 tysięcy.
       Trzeba trochę poczekać
       
  Osoby, które wybiorą się z wnioskiem na Grudziądzką, muszą nastawić się na czekanie w kolejce.
       - Robimy, co możemy, ale musimy odebrać każdy wniosek, sprawdzić, czy jest komplet dokumentów. Rzadko się zdarza, aby czegoś nie brakowało - mówi Regina Politowicz. - Staramy się, aby petenci nie czekali długo na załatwienie sprawy, najwyżej około pół godziny.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy