Lato z "Sokołem"

  (mar)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W gmachu Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół", przez całe lato można korzystać z sali gimnastycznej. <b>
       Kluby fitness prawdziwe oblężenie przeżywają wiosną. Można w nich nie tylko zapisać się na odpowiedni trening, ale także skorzystać z sauny, masażu czy solarium. Za zajęcia dwa razy w tygodniu, trzeba miesięcznie wydać od 70 do 80 zł.
       Nie bark aktywnych pań
       
  Panie, które nie potrzebują luksusów, mogą zaoszczędzić. Wiele szkół wynajmuje instruktorom sale gimnastyczne. W Towarzystwie Gimnastycznym "Sokół" I (ul. Toruńska 30) zajęcia kosztują 30 zł miesięcznie.
       - W wakacje mamy mniej chętnych niż wiosną. W kwietniu i maju prowadziłam zajęcia dla trzydziestoosobowej grupy - mówi Ewa Czekajewska, instruktorka pracująca w "Sokole". - Ale i tak nie narzekamy. Część stałych uczestniczek zajęć zrobiła sobie krótką przerwę, ale za to dołączyło do nas kilka pań, które właśnie w wakacje postanowiły o siebie zadbać - dodaje.
       Dzięsięć kilogramów mniej
       
  - Widzę same plusy - mówi Paulina, studentka z Bydgoszczy. - Jak już raz się zacznie, trudno potem z tego zrezygnować - dodaje.
       Joanna, tegoroczna absolwentka AB wymienia kolejne zalety - Ćwiczenia pomogły mi zrzucić dziesięć kilogramów. Ten miesiąc spędzam w mieście, więc nie przerywam treningu. Zawsze warto zrobić coś, by się trochę poruszać.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy