Omijać Jagiellońską

  Omijać Jagiellońską

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  <b>W najbliższy weekend drogowcy radzą omijać ulicę Jagiellońską. Ekipy zabiorą się za układanie nawierzchni w obrębie ronda Fordońskiego.
       Prace mają rozpocząć się w sobotę o godz. 5, a zakończyć w niedzielę o godz. 22. Drogowcy zamkną więc dla ruchu kołowego wlot ulicy Jagiellońskiej do ronda Fordońskiego oraz zachodnią jezdnię Alei Wyszyńskiego na dojeździe do ronda Toruńskiego. Jezdnia południowa ulicy Jagiellońskiej na odcinku od skrzyżowania z Ogińskiego do ronda Fordońskiego będzie dwukierunkowa.
  Zamknięty odcinek można będzie ominąć jadąc ulicami: Ogińskiego, Curie-Skłodowskiej i Wyszyńskiego. Do ronda Toruńskiego kierowcy dojadą zaś ulicą Kazimierza Wielkiego. Drogowcy proszą kierowców, żeby już na rondzie Jagiellonów wybierali trasę podróży i omijali ulicę Jagiellońską.
       Prace drogowe spowodują też zmiany w komunikacji miejskiej. Autobus linii "65" w kierunku Fordonu wyjątkowo pojedzie przez rondo Skrzetuskie, ulicę Curie-Skłodowskiej, Łęczycką i Fordońską. Dodatkowe przystanki: Curie-Skłodowskiej-Bałtycka i Curie-Skłodowskiej-Gajowa. Linia "69" w stronę Błonia pojedzie Fordońską, mostem Kazimierza Wielkiego, ulicą Planu 6-letniego, Nowotoruńską, Toruńską i rondem Toruńskim. Linia "94" w stronę Fordonu pojedzie Jagiellońską, Ogińskiego, Curie-Skłodowskiej, Łęczycką i Fordońską. Dodatkowe przystanki: Curie-Skłodowskiej-Gajo wa. Autobus 32 N w stronę osiedla Tatrzańskiego pojedzie Jagiellońską, Ogińskiego, Curie-Skłodowskiej, Łęczycką i Fordońską.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wielkanocne przepisy

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy