Prezydent przemyśli

  Prezydent przemyśli

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Prezydent Konstanty Dombrowicz obiecał wczoraj kwiaciarkom, że przemyśli propozycję przeniesienia ich kiosków ze Starego Rynku.
       Przypomnijmy, że budki z kwiatami mają zniknąć ze Starego Rynku. Zdaniem prezydenta są brzydkie i przeszkadzają w organizowaniu imprez na rynku. Miasto zaproponowało nową lokalizację - skwer w pobliżu ulicy Przesmyk, ale do niej kwiaciarki odnoszą się z rezerwą. Odbyło się już kilka spotkań z Janem Stranzem , sekretarzem miasta, ale jak na razie obydwu stronom nie udało się dojść do porozumienia.
       Wczoraj w ratuszu odbyło się spotkanie z osobami sprzedającymi kwiaty na rynku z prezydentem Dombrowiczem. - Jesteśmy dobrej myśli, spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze, jesteśmy z niego zadowoleni - powiedział nam jeden z handlujących. - Pan prezydent obiecał, że jeszcze raz rozpatrzy sprawę pozostawienia nas na Starym Rynku. Obiecał, że porozmawia z architektem. Być może kioski będą więc wyglądały inaczej i zostaną rozlokowane wokół rynku. Mamy nadzieję, że nasze argumenty przekonały pana prezydenta. Tłumaczyliśmy, że w tym miejscu jesteśmy od 30 lat - dodał.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy