Najlepsi w szkole

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Prymus Piotr Wilczyński z kl. VI (Umysł ścisły) i jego Prymus 2005

  Prymus Piotr Wilczyński z kl. VI (Umysł ścisły) i jego Prymus 2005 ©Wojciech Wieszok

  Kolejny raz nauczyciele Zespołu Szkół w Osielsku wybierali spośród uczniów Prymusa 2005. Atmosfera eliminacji, nagroda i wczorajsza uroczystość wręczania laurów - były niczym gala oskarowa.
  Prymus Piotr Wilczyński z kl. VI (Umysł ścisły) i jego Prymus 2005

  Prymus Piotr Wilczyński z kl. VI (Umysł ścisły) i jego Prymus 2005 ©Wojciech Wieszok

       Zanim jednak dziewięć statuetek trafiło do zwycięzców w poszczególnych kategoriach, nauczyciele musieli postawić swój znaczek przy jednym z 27 nazwisk nominowanych uczniów. Z dnia na dzień atmosfera wśród nominowanych stawała się coraz bardziej podminowana, ale wszyscy chętnie poddawali się ostatecznej ocenie grona pedagogicznego.
       Zwycięzcą jest
       
  Laury trafiły do rąk: Karoliny Karczewskiej (Miłośnik języka polskiego), Piotra Wilczyńskiego (Umysł ścisły roku), Anny Orlińskiej (Poetycki talent roku), Weroniki Erdman (Znawca historii), Aleksandry Sztejki (Przyrodnik roku), Viktorii Bagniewskiej (Znawca języków obcych), Lucyny Śmigiel (Artysta roku), Piotra Kamrowskiego (Sportowiec roku) i Dawida Witonia (Szkolny teolog).
       Gala prymusowa
       
  Tytuł prymusa przyznawany był w ZS w Osielsku już kolejny raz. Patronat i wsparcie Urzędu Gminy oraz lokalnych firm pozwoliły, by gala (i nagrody) przygotowana przez samorząd szkolny, którym opiekuje się Emilia Konieczka, wypadła inaczej niż zwykła akademia szkolna. Tym bardziej że statuetka Prymus 2005 wzorowana była na tej najsłynniejszej w świecie. O tytuł mogli ubiegać się zarówno uczniowie podstawówki, jak i gimnazjaliści.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy