Taki numer!

  Ewa Abramczyk-Boguszewska

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <i>- Abonent zmienił numer </i>- takie słowa można usłyszeć korzystając z informacji zawartych na internetowej stronie bydgoskiego ratusza.
       O zamieszczeniu tam nieprawdziwych danych poinformował nas jeden z Czytelników. Wskazał m.in. na nieaktualny numer telefonu do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zauważyliśmy również, że nie zgadza się numer telefonu do przychodni "Błonie". Zmian nie wprowadzono także w wykazie bydgoskich liceów ogólnokształcących (błędnie podano nazwisko dyrektora XII LO).
       Setki telefonów?
       
  W tej sprawie zadzwoniliśmy do Beaty Kokoszczyńskiej, rzecznika prasowego prezydenta Bydgoszczy.
       - Pani rzecznik jest zajęta - usłyszeliśmy. - Prosiła jednak, aby przekazać, że z tymi uwagami należy dzwonić do poszczególnych wydziałów Urzędu Miasta. Są tam osoby odpowiedzialne za uaktualnianie danych w Internecie. Można również przesłać do pani rzecznik e-mail z pytaniami.
       
  Niema Rada Miasta
       
  Także na ratuszowych stronach od wielu miesięcy transmitowane są obrady plenarne Rady Miasta.
       Można je oglądać w Internecie. Dosłownie, tylko oglądać. Do internautów dociera bowiem sam obraz bez dźwięku. Ciekawe, ile kosztuje nas taka transmisja?
       Pani rzecznik jest zajęta - usłyszeliśmy. - Prosiła jednak, aby przekazać, że z tymi uwagami należy dzwonić do poszczególnych wydziałów Urzędu Miasta.
       Każdy, kto chce skorzystać z danych zamieszczonych na stronie internetowej Urzędu Miasta, ma prawo oczekiwać, że będą one aktualne. I na pewno nie powinien tracić czasu na inormowanie o błędach wydziałów ratusza.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy