Woda po sufit

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - <i>Nasza siedziba jest w dobrym punkcie, ale za to borykamy się z brakiem miejsca i niedrożną kanalizacją</i> - mówi Maria Sobczak, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury.
       Budynek przy placu Kościeleckich 6 jest siedzibą WOK od czerwca 2001 roku. Wcześniej WOK mieścił się przy Toruńskiej 33.
       - Nasza obecna siedziba ma plusy i minusy - przyznaje Maria Sobczak. - Plusem na pewno jest lokalizacja w centrum. Niestety, mamy teraz mniej miejsca niż przy Toruńskiej. Często przychodzą do nas przedstawiciele stowarzyszeń czy instytucji z prośbą o lokal, ale musimy odmawiać. Sale są wypełnione maksymalnie - dodaje. Jak mówi dyrektor WOK, problemem jest też brak odpowiedniej sali na parterze budynku. - W razie kameralnych imprez szukamy miejsc na przykład w "Orionie" czy Pałacu Młodzieży. Na stworzenie takiej sali potrzeba 100 tysięcy, a w tym roku dostaliśmy połowę tej sumy na drobne prace. Mamy też kłopot z niedrożną kanalizacją. Regularnie zalewane są nasze piwnice, często aż po sufit - skarży się Sobczak.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy