Zabójca się ukrył

  Zabójca się ukrył

  (my)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Policja nadal poszukuje Szymona Mrówki, podejrzanego o współudział w zamordowaniu inwalidy z ulicy Garbary. Śledztwo w tej sprawie przejęła Komenda Wojewódzka Policji.
       55-letni Roman R. z ulicy Garbary został zasztyletowany w swoim mieszkaniu na początku marca br. Zabójcy zadali mu kilkanaście ran nożem, głównie w klatkę piersiową. Jak się okazało, sprawcami zbrodni byli dwaj młodzi bydgoszczanie, którzy przychodzili do inwalidy i pili z nim alkohol.
       Roman R. zginął, bo prawdopodobnie "za dużo wiedział", był bowiem świadkiem przestępczych ustaleń późniejszych morderców, podejrzanych o szereg rozbojów na terenie miasta.
       W ręce policji jako pierwszy wpadł 19-letni Michał S., który na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu. Policja nadal poszukuje jego wspólnika - 22-letniego Szymona Mrówki, za którym wydano list gończy.
       - Nie zatrzymano go jeszcze, ale sprawę przejęła Komenda Wojewódzka Policji. Mamy większe możliwości, a nad zatrzymaniem podejrzanego Szymona Mrówki pracuje Zespół Poszukiwań Celowych - mówi Katarzyna Witkowska z biura prasowego KWP.
       Mordercom grozi dożywocie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy