Z dostawą pod drzwi

  Z dostawą pod drzwi

  Katarzyna Piojda

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Taksówkarze nie tylko zawiozą pod wskazany adres. Podreperują też samochód, odprowadzą do domu, zrobią zakupy.
       W samej Bydgoszczy działa przynajmniej osiem korporacji taksówkarskich. Te, w walce o klienta, prześcigają się w oryginalnych pomysłach i nowych ofertach. Korzystający z ich usług są z tej walki bardzo zadowoleni. I to nie wyłącznie za sprawą zniżek, z których zwykle korzystają.
       W razie awarii
       
  Kierowcy z radio-taxi "MPT" mogą zawieźć lub odebrać dzieci z przedszkola lub szkoły. W razie awarii samochodu, szybko dojadą do klienta i pomogą mu przy drobnej naprawie, a jeżeli zajdzie konieczność - odholują samochód do warsztatu.
       Kto nie cierpi wystawać w długich kolejkach w sklepie albo przyjmuje gości akurat wtedy, kiedy w lodówce pusto, też może liczyć na zmotoryzowaną pomoc. Taksówkarze zrobią drobne zakupy i dostarczą je w ciągu godziny pod drzwi zamawiającego. W takim przypadku do ceny zakupów trzeba doliczyć jeszcze około 15 złotych za dostawę.
       Bezpieczna droga
       
  Radio-taxi "Komfort" stawia na bezpieczeństwo klientów: prowadzi akcję "Bezpieczna taksówka". - Pasażerki, które podróżują z nami po zmierzchu, nie powinny obawiać się powrotu do domu późną nocą. Taksówkarze podwiozą je pod blok i odprowadzą pod same drzwi - mówi Mariusz Buchholz , prezes radio-taxi "Komfort".
       Taksówkarze mają stałych, często kilku- lub kilkunastoletnich klientów, których podwożą... na angielski, kurs tańca albo trening siatkówki. Wystarczy jeden telefon od zapracowanego rodzica i za chwilę taksówkarz już jedzie odebrać pociechę z zajęć.
       Mapa w nagrodę
       
  Firmy taksówkarskie mają prezenty dla stałych klientów. Jeśli zamawiający skorzystają z ich usług przynajmniej dziesięć razy, dają im eleganckie etui z wizytownikiem albo plan miasta.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy