W Myślęcinku jak w Alpach

  W Myślęcinku jak w Alpach

  (pio)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Gratka dla narciarzy! Już jutro w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku odbędą się mistrzostwa w narciarstwie alpejskim.
       W zawodach na stoku wezmą udział głównie pracownicy służby zdrowia, Collegium Medicum i studenci medycyny. Kto jednak chce sprawdzić swoje siły na stoku, też może uczestniczyć w mistrzostwach, ale już poza klasyfikacją. Chętni mogą zapisywać się jutro od godz. 18, a już o godz. 19 rozpoczną się zawody.
       Trofeum dla najlepszego
       
  Konkurencje zostaną rozegrane w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.
  Zawodnicy wykażą się w slalomie specjalnym. Zwycięzca dostanie puchar prorektora UMK ds. Collegium Medicum. Później zmarznięci uczestnicy ogrzeją się przy specjalnie zorganizowanym z tej okazji ognisku.
       Slalomem po śniegu
       
  To nie koniec weekendowych atrakcji w Myślęcinku. W sobotę o godz. 12 rozpoczną się zawody w slalomie dla dzieci w wieku 5-17 lat. Zgłaszać się można już dwie godziny wcześniej. Wpisowe wynosi 10 złotych i obejmuje darmowe korzystanie z wyciągu podczas zawodów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy