Wszędzie dobrze przyjęci

  Wszędzie dobrze przyjęci

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Radio Gra, które od 24 stycznia nadaje swój program z Bydgoszczy, budzi ogromne zainteresowanie wśród wielbicieli muzyki klubowej i czarnych rytmów w stylu rn b i hip hop.
       - Wiedzieliśmy o tym, że taka stacja będzie miała wielu słuchaczy, bo nikt jeszcze nie próbował grać w Bydgoszczy takiej muzyki w takiej ilości w radiu - mówi dyrektor programu Gra FM Tomasz Kaczyński. - Nie przypuszczaliśmy jednak, że tak szybko będziemy mieli tak wielu słuchaczy. Dostaliśmy tysiące smsów od wszystkich, którzy czekali na taką stację radiową. Mamy coraz więcej przyjaciół nie tylko w Bydgoszczy, ale również w okolicznych miejscowościach. Piszą do nas, dzwonią, biorą udział w konkursach i bawią się razem z nami. To mobilizuje jeszcze bardziej.
       - Wszędzie tam, gdzie docieramy z naszym programem od 24 stycznia, jesteśmy przyjmowani bardzo gorąco - mówi naczelny Radia Gra Przemysław Sikorski.
  - Chcemy, żeby ludzie przyzwyczaili się do tego, że to właśnie na częstotliwości 106,1 fm znajdą najwięcej muzyki tanecznej i informacji o najciekawszych wydarzeniach rozrywkowych w regionie. Wielu ludzi kojarzy Radio Gra z Toruniem i Inowrocławiem, znają nas właśnie stamtąd i dużo o nas wiedzą. Teraz mówią wprost, że cieszą się z tego, że jesteśmy również w Bydgoszczy. Naprawdę miło słyszeć takie słowa.
       Radio Gra nadaje od 1994 roku w Toruniu i od lat jest najchętniej słuchaną stacja radiową w tym mieście. W 2002 roku powstało także inowrocławskie radio Gra. Stacja w Bydgoszczy jest 3 radiem nadającym program pod marką Gra i uchodzi za najprężniej rozwijającą się regionalną sieć radiową. Nie działa schematycznie, ma wciąż nowe pomysły na kontakt ze słuchaczami i potrafi nieraz zaskoczyć swoich odbiorców.
       - Naszą dewizą jest dobra gra (muzyka) i dobra niezależna informacja przekazywana w naszych serwisach - deklaruje Sikorski. - Staramy się też współuczestniczyć w życiu mieszkańców miast, w których nadajemy, współorganizować wydarzenia rozrywkowe i wspierać te, które wesprzeć warto. Na pewno dotrzemy wszędzie tam gdzie są ludzie, którzy nas słuchają. Na pewno na naszej antenie nie zabraknie dla nich konkursów najlepszej muzyki dance, pop, rn b i hip hop.
       Stacja jest widoczna w Bydgoszczy. Radio wydaje specjalne bezpłatne gazety z informacją o programie i prezenterach. W klubach można spotkać piękne dziewczyny rozdające ulotki "STARTER GRA FM "i lizaki w kształcie serca. W konkursach wygrać można najnowocześniejszy sprzęt taki, jak discmany, DVD a także snowboardy i gadżety radiowe. Są kubki i smycze (te cieszą się ogromną popularnością).
       - Na wiosnę planujemy dla naszych słuchaczy specjalne wycieczki, w tym również taką, która zelektryzuje wszystkich fanów klubowego grania - zapowiada Kaczyński. - Na razie to tajemnica, ale wkrótce ją wyjawimy. Teraz chcemy podtrzymać kontakt z nowymi słuchaczami i tak nazywa się też nasz kolejny konkurs, który rusza już w poniedziałek: KONTAKT GRA FM.
       Radio Gra rozgląda się już za kolejnymi częstotliwościami w i nnych miastach. Dziś Bydgoszcz, Inowrocław i Toruń... - Jutro, być może, Warszawa - uśmiecha się naczelny Radia Gra.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy